Svatební-potahy.cz se mění na GregorEventNaše rodinná firma potřebovala už nový kabátek. Služby i rozsah nabídky zůstává stejný, naopak se můžete těšit na další várku nových dekorací a nápadů, jak si vyzdobit svoji svatbu. Najdete u nás největší výběr potahů na židle, dřevěné svatební židle za skvělou cenu, ubrusy na všechny druhy stolů a spoustu dalšího. Těšíme se na krásné chvíle u Vašich životních okamžiků.

Svatební dekorace

Jak sehnat svatební dekorace levně? Prostě si je vypůjčíte. Vypůjčíme a dodáme Vám dekorace na svatbu levně a rychle. Dekorace Vám doručíme až k Vám domů a po svatbě zajistíme jejich zpětný odvoz. A Vy ušetříte.

Svatební potahy na židle Stuhy na židle Dekorace na stůl Půjčovna nábytku


Svatební dekorace na stůl


Svatební tabule je ve většině případů to první, co na Vaší hostině svatebčany zaujme. Oslňte je nádhernou výzdobou na stole. Kvalitní ubrusy, ozdobné běhouny v několika barevných provedeních,  potahy na židle a krásné ozdobné stuhy dodají výzdobě punc luxusu. Svatební doplňky a dekorace si můžete prohlédnout na našich stránkách.

Půjčovna svatebních dekorací


Se svatbou je spojeno mnoho starostí, pokud si chcete Váš velký den užít, nechte svatební dekorace na nás. Jsme půjčovna svatebních dekorací. Vyzdobíme Vám svatební auta, vypůjčíme svatební židle, stoly, potahy, dekorace na stoly a mnoho dalších. U nás najdete vše pro Váš svatební den. Svatební dekorace Vám doručíme kamkoliv v rámci České republiky, našich služeb využili zákazníci ze měst jako Praha, Brno, Ostrava, Olomouc nebo třeba Havířov. Svatební dekorace bazar Vám poskytne dekorace, které mohou být poškozené, my Vám vypůjčíme ozdoby a dekorace, které jsou jako nové. Naše půjčovna je tu pro Vás.

Pokud si nevíte rady, nebo se nemůžete rozhodnout jaké barvy a materiály použít, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Díky našim zkušenostem máme bohatou fotogalerii, kde se můžete inspirovat dřívějšími dekoracemi. Dekorace a doplňky Vám pomůžeme barevně a tématicky sladit a vyzdobit, aby byl celkový dojem celistvý a uhlazený. Jsme schopni vyhovět i co se týče dodání nábytku. Půjčíme Vám stoly kulaté i obdélníkové, židle - luxusní dřevěné chiavari nebo skládací. Pokud byste rádi pořádali svatbu venku nabízíme Vám i vypůjčení párty stanu, který lze díky stavebním modulům zvětšovat a můžeme tak zajistit libovolnou velikost.

Created with Sketch.