Proč je svatební výzdoba tak důležitá?Neodmyslitelnou položkou každé svatby je bezesporu svatební výzdoba. Do plánování, vymýšlení a tzv. „čančání“ se s úsměvem na rtech pouští asi každá nevěsta. Opravdu je ale výzdoba na svatbě tak důležitá?

Jak bude svatba vypadat?

Není pochyb o tom, že svatební výzdoba má své místo nejen na seznamu úkolů, které je potřeba před tímto výjimečným dnem zařídit, ale že zároveň patří i mezi finanční položky, se kterými je nutno počítat. Každá žena má představu o tom, jak by měla její svatba vypadat. V jakých barvách se ponese? Bude laděna do přírodního stylu nebo od A do Z elegantní?

Výzdobu nepodceňujte. Hraje svoji roli!

Kdekdo by mohl podlehnout dojmu, že na svatební výzdobě až tolik nezáleží. Důležitá je přece nevěsta s ženichem. Jestli jsou okolo balonky, na stolech květiny a na židlích potahy? To už nehraje roli.

Nebo snad ano?

Za nás tedy rozhodně! Určitě výzdobu na svatbu nepodceňujte, naopak ji začněte řešit dostatečně dopředu. Zvláště budete-li si ji půjčovat. Půjčovna svatebních dekorací vám vyjde vstříc ve všech vašich požadavcích, ale ani její zásoby nejsou bezedné.

Od nábytku po osvětlení

Chcete-li to mít na svatbě pěkné, určitě si dáte záležet na tom, abyste všechno pečlivě připravili. Každý detail hraje roli. Od nábytku přes potahy na židle až po stuhy nebo osvětlení. Pokud nechcete, nemusíte nic z toho kupovat. Odpadne vám tak starost „co s tím, až bude po svatbě“. Když si výzdobu na svatbu půjčíte, po svatbě ji zase vrátíte.

Nabídka je přitom více nežli široká. Snadno tak sladíte svoje představy. Ponese se vaše svatba v jedné barvě, nebo v kombinaci dvou? Sladit můžete potahy na židlích s běhouny na stolech. Ve stejném stylu či barvě mohou být ubrusy na švédských stolech nebo dekorace.

 

 

Created with Sketch.