Plánujete svatební den v roce 2021? Jak to je s Covid opatřením 

Minulý a letošní rok je zcela jiný než ty předešlé, jedná se o období, které bylo poznamenáno covid situací. Nikdo z nás netuší, jak dlouho to bude ještě přetrvávat.

 

Co se týče svatby a této situace, pak i zde jsou limity, které mohou být pro někoho otravné a únavné. Při plánování vašeho svatebního dne je zapotřebí už dopředu počítat s menším počtem hostů, samozřejmě se musí počítat také s nutností, že se může celý svatební den zrušit v důsledku opatření proti koronaviru. Jestliže jste i Vy, mezi jedinci, kteří plánují svatbu na tento rok, pak berte v potaz, že to bude opravdu velkou zkoušku nejen pro vás ale i pro ostatní snoubence.

 

Svatební den a podpora českých výrobců

Ať už vybíráte místo obřadu nebo hostiny, šaty nebo dekorace na váš svatební den. Snažte se v této situaci podpořit především české výrobce, kteří v této nelehké situaci potřebuji vaši podporu.

 

Jednoduchost především

Již dávno nejsou trendy nadýchané a extravagantní šaty, dlouhé vlečky nebo vysoké podpatky! Teď se řídí většina budoucích novomanželů jednoduchostí, nenápadnosti a nejlépe přirozeností. Nevěsty si na svůj svatební den vyhledávají jednoduché a nevýrazné šaty, které zvýrazní její křivky. Celý outfit doplní jednoduchou a přirozenou kytičkou nebo věnečkem do vlasů, a co se týče svatební obuvi, tak zde většina nevěst se po obřadu přezouvá, a aby to nemuseli nějak zásadně řešit, tak to vyladí elegantními balerínami, které jsou velmi pohodlné než boty na mírném nebo vyšším podpatku.

 

Jaké barvy jsou trendy

Pro výzdobu svatby je v dnešní době velmi oblíbená barva v odstínech růžové, oranžové ale taky v mátové nebo modré barvě. Tyto barevné kombinace mohou být v květinové výzdobě a dekoraci. Nemějte obavy, fantazii se meze opravdu nekladou, při zkombinování těchto barev se nemůže stát, že by vaše svatba byla příliš extravagantní nebo nesjednocená.

 

Místo pro svatbu

Většina lidí se snaží žít zdravě a pomáhat přírodě. Proto se spousta snoubenců poohlíží spíše po přírodních prostorech jako jsou statky, louky, restaurace s velkými zahradami nebo také lesy. Především záleží na ročním období, kdy by svatba měly být. Jestliže jste naklonění spíše přírodě, pak zvolte statek, louku, les nebo farmu pro váš svatební den. Jste spíše městský typ a víte, že svatba někde v přírodě není to pravé ořechové? Co taková svatba na zámku, v kostele nebo na magistrátu.

 

Rodinná vzpomínka nesmí chybět

Jestliže jste zastánkyní něčeho historického, pak velmi krásným rodinným trendem je doplněk nevěsty, kdy nevěsta dostane něco nového, darovaného a starého, nejlépe v odstínu modré. Víme, že maminka od nevěsty, většinou obdaruje svou dceru nějakou starou památkou, která se již několik let dědí z kolena na koleno, příkladem jsou třeba brože, prsteny nebo náhrdelníky. Ty krásně doplní jednoduchost svatebních šatů a samotnou nevěstu.

 

Víme, že svatební den v roce 2021 nebude lehkým oříškem a bude zkouškou pro každého, kdo se chystá si říct své ANO. Nepřemýšlejte nad tím, zda se situace změní nebo zruší. Svatební den je pro mnoha z nás velmi významným dnem, zvláště když je to poprvé.

Created with Sketch.