Jaké jsou nejoblíbenější svatební trendy v roce 2021?Svatební trendy se rok co rok mění. Nabízí nevěstám spoustu inspirace, v jakém duchu se může nést jeden z nejdůležitějších dnů v jejich životě. Rok 2021 má velkou část za sebou, ale stále se najde mnoho nevěst, které mají svůj svatební den teprve před sebou. 

Svatební trendy roku 2021

Zajímá vás, jaké jsou nejoblíbenější svatební trendy tohoto roku? Možná vás překvapí, co bylo a stále je letos v kurzu. Není žádným tajemstvím, že i trendy v oblasti svateb byly z jisté míry ovlivněny situací spojenou s pandemií. Na kráse okamžiku jim to ale rozhodně neubralo.

Hitem se například staly tzv. micro weddings, neboli malé svatby. Konaly se svatby v omezeném počtu lidí, které ale byly stejně tak krásné, výjimečné a kouzelné, jako ty, kde byl dvojnásobný počet svatebních hostů. Je důležité si uvědomit, že svatba není o tom, kolik hostů na ni pozvete, ale především o vás dvou. A tehdy stačí mít kolem sebe opravdu jen ty nejbližší. 

Různorodost svatebních šatů

Bezesporu jednou z nejdůležitějších položek jsou svatební šaty. Ty se letos nesou v opravdu rozmanitém druhu. Nevěsty nosily a stále nosí, protože do konce roku ještě mnoho svateb proběhne, šaty s celoplošnými vzory, šaty zdobené luxusními texturami nebo krajkou. Populárními se také staly svatební overaly.

Svatba do puntíku

Každá nevěsta chce mít svoji svatbu do puntíku dokonalou. Proto se i letos spoléhaly na plánování svatby na klíč, což ve velké míře šetří nejen čas, ale i starosti. Svatební výzdoba je pak do posledního detailu krásně sladěná a koresponduje nejen s představami nevěsty, ale i aktuálními svatebními trendy i celkovým pojetím svatebního dne.

Výraznější líčení

Zatímco svatby se nesou v omezeném počtu lidí, jsou místa, kde se nevěsty mohou vyřádit. V tomto roce mohou vsadit na výraznější líčení. Pozornost je věnována také účesům, kdy se některé nevěsty nebály i extravagantnějších modelů. Ve vlasech krásných nevěst jsme pak mohli v průběhu tohoto roku vidět třpytivé korunky či jiné doplňky, v uších dlouhé visací náušnice. 

Created with Sketch.